Produktų užsakymas telefonu: 8 6 559 5533

Sveiki atvykę į kosmeceutikos ateitį!

PB Serum – biotechnologijų kompanija, naudojanti bioaktyvius enzimus kaip pagrindinius ingredientus kosmeceutiniuose produktuose, kurie yra užregistruoti PB Serum kompanijos tam, kad galėtų panaudoti juos kosmetologinėje industrijoje. Tai ypatinga kosmeceutinių produktų linija, fermentų revoliucija profesionalioje veido ir kūno priežiūroje, kosmetikos produktai su farmacijai būdingu efektyvumu.

Ispanijos laboratorijose sukurti PB Serum produktai išsiskiria gamybos būdu – liofiliazacija. Tai leidžia išvengti konservantų ir kitų pagalbinių priemonių naudojimo, taigi sumažinama pašalinių reakcijų rizika. Taip pat, tokia gamybos forma garantuoja itin ilgą produktų saugojimo laiką – net 15 metų! Pagrindinis PB Serum produktų ingredientas – keratinazė. Šis fermentas skaido suragėjusio odos epitelio sunkiai tirpstančius skleroproteinus, taip atsiveria kelias biologiškai aktyviems ingredientams patekti į giliausius
odos sluoksnius. Taip pat - lygina odos mikroreljefą, gerina odos spalvą. PB Serum produktai gali būti naudojami tiek taikant manualines, tiek aparatines kosmetologijos programas. Inovatyvūs kosmeceutikos produktai tikslingai veikia audinius ir efektyviai koreguoja problemiškas zonas, padeda spręsti tokias problemas kaip veido odos stangrumo praradimas, aknė, raukšlės, celiulitas ir t.t.

Visų produktų efektyvumas yra įrodytas išsamiomis efektyvumo studijomis. PB Serum – tai naujausi mokslo pasiekimai realiems rezultatams.