Produktų užsakymas telefonu: 8 6 559 5533

Natūrali odos priežiūra iš jūros

ALGOLOGIE – tai profesionali prancūziška kosmetika, kurios pagrindinės veikliosios medžiagos yra jūros dumblių ir augalų ekstraktai bei biotechnologijų pagalba pagaminti ingridientai.

                             

Jūra tai gyvybės lopšys. Jūros dumbliai - tai seniausi augmenijos atstovai, vėlesnėje eroje išėję į sausumą. Unikalių dumblių savybių nepralenkė joks augalas, augantis žemėje. Jau 500 milijardus metų dumbliai yra deguonies šaltinis mūsų planetai. Būtent dumbliai egzistuojantys visuose vandenyse gamina puse deguonies visoje planetoje. Jie valo vandenynus, ežerus ir upes nuo užterštumo.

         

ALGOLOGIE tėvynė yra Pen Lan pusiasalis, kuris randasi šiaurinėje Bretanės dalyyje. Pusiasalį, kur įsikūrusi Algologie laboratorija, skalauja švarus Atlanto vandenynas, tai yra unikali draustinio zona. Šis geografinis stebuklas, tapęs namais net 800 – ams jūros dumblių ir jūros augalų rūšių. Klestinti vieta, pilna gyvybės ir turtinga maistingųjų medžiagų, kurioje susiduria šilti golfo srovės vandenys ir šiaurės jūra. Vieta, gebanti išlikti nepakitus net sunkiausiomis sąlygomis. Švari jūra, kurios temperatūra 15 laipsnių, aukšta mineralizacija (35g/l) prilygsta tik Negyvajai jūrai. Dėka aukštos bangos atoslūgių ir potvynių (14m kas 6h) dumbliai itin gerai išsivalo. ALGOLOGIE laboratorija įsikūrusi 10 metrų nuo kranto. Kasdien čia surenkama 20 000 tonų dumblių.
Dumbliai gerina odos mikrocirkuliaciją, prisotina ją mineralais, maitina, detoksikuoja, stangrina ir atstato balansą.


Dumbliuose yra daugiau nei 40 aktyvių ingridientų:
Mineralai: Ca, Cl, Potasium, Sodium, Mg, P;
Oligo elemententai: I, Al, Zn, Mg, Ni, Si, Co, Cr, Se, F, Fe;
Vitaminai: B1, B3, B5, B6, B12, C, E, K, F.

ALGOLOGIE sukūrė biomimetinį ALGO4® kompleksą, kuris yra naudojamas visuose ALGOLOGIE produktuose. Išskirtinis biomimetinis kompleksas, kuris papildo odą, kad būtų nuolat atkuriamas jos spindesys ir energija. ALGO4® patenkina 4 svarbiausių ląstelių gyvybinius poreikius:
1. APSAUGA (melanocitai)
• Undaria Pinnatifida (Rudųjų mikrodumblių kamieninės ląstelės) – fukoksantinas, žinomas kaip jūrinis provitaminas A. Aktyvuoja natūralią visokeriopą odos ląstelių apsaugą, apsauga prieš laisvuosius radikalus visomis ląstelėmis, įskaitant ir DNR.
2. APRŪPINIMAS DEGUONIMI
• Porphyridium Cruentum (Raudonasis mikrodumblis) – tai jūros raudonieji kraujo kūneliai, kurie nešioja deguonį
3. STIMULIAVIMAS (fibroblastai)
• Jūros pankolis (kamieninės ląstelės) – šis molekulinis aktyvintojas stimuliuoja visas odos ląsteles, ypač fibroblastus
4. MAITINIMAS (keratinocitai)
• Pajūrinė zunda (kamieninės ląstelės) – ši tikra „šventė ląstelėms“ padeda odai gaminti gyvybiškai svarbias molekules: proteinus, lipidus, hialurono rūgštį.

Visi Algologie produktai atitinka visus griežtus Europinius ECOCERT sertifikacijos standartus.