Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/poetica.lt/httpdocs/templates/main/source/boxes/categories.php on line 148

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/poetica.lt/httpdocs/templates/main/source/inc/xtc_show_category.inc.php on line 22
Prekių pristatymas

Produktų užsakymas telefonu: 8 6 559 5533

Prekių pristatymas

Mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigytos prekės pristatomos visoje Lietuvoje.
Pristatymo būdai
• Kurjeriu per 1-2 dienas;
• Užsakytas prekes galima atsiimti mūsų atstovybėje Vilniuje.
Svarbu: prekių pristatymo laikas priklauso nuo sandėlyje esančio prekių likučio. Jeigu prekės sandėlyje nėra, dėl detalesnės informacijos su Jumis bus susisiekta.
Pristatymo kaina
• Pristatymas visoje Lietuvoje kurjeriu 3,50€ tiesiai į rankas jeigu užsakymo suma neviršija 90€
• Užsakytas prekes atsiimant mūsų atstovybėje už prekių pristatymą MOKĖTI NEREIKIA.
• Jeigu užsakymo suma viršija 90€, Lietuvoje kurjeriu PRISTATYMAS NEMOKAMAS.
Pristatymo laikas
Siūlome Jums vieną patikimiausių ir patogiausių užsakytų prekių pristatymo būdų - tiesiai į rankas, o taip pat galima prekes atsiimti mūsų atstovybėje, gavus elektroniniu paštu užsakymo patvirtinimą.
Mes siekiame prekes pristatyti kaip galima greičiau. Standartinis prekių pristatymo terminas nuo užsakymo apmokėjimo dienos - 1-10 d. Atskirais atvejais, kai visos arba dalis užsakytų prekių negali būti pristatytos laiku dėl prekių likučio pasikeitimo, prekių pristatymas gali užtrukti. Bet kuriuo atveju mes Jus informuosime apie pasikeitusią situaciją dėl prekių, kurias užsakėte, likučio sandėlyje ir galimo dalies užsakymo įvykdymo vėlavimo. Jeigu, gavus tokią informaciją iš mūsų, visų ar dalies užsakytų prekių pristatymo terminas Jums pasirodytų nepriimtinas, Jūs galėsite atšaukti užsakymą ir susigrąžinti sumokėtus pinigus.
Pristatymo adresas
Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą bei pašto kodą. Būtinai nurodykite savo telefono numerį, kurjeris prieš atnešdamas prekes su Jumis susisieks. Jeigu kurjeris nurodytu adresu Jūsų neras, kurjeris paliks Jums pranešimą, kur galima atsiimti prekes.
Taip pat Jūs turite galimybę įvesti papildomą, antrą adresą prie skilties Komentaras mums tam atvejui, jeigu planuotumėte laikinai išvykti į kitą Lietuvos vietą arba nuspręstumėte užsakytas prekes pristatyti kitam asmeniui kaip dovaną.
Atsiėmimas atstovybėje
Dėmesio! Norėdami atsiimti užsakytas prekes atstovybėje, būtinai sulaukite užsakymo patvirtinimo ir pranešimo, jog užsakymas paruoštas atsiėmimui.
Atstovybės adresas: Konstitucijos g. 12-218, Vilnius
Telefonas: +37065595533,
+370652496667.