Produktų užsakymas telefonu: 8 6 559 5533

Apie mus


Įmonė "POETICA L" yra oficialus prestižinės prancūziškos kosmetikos prekės ženklo ALGOLOGIE, ispaniškos kosmetikos PBSerum bei vokiškos kosmetikos COSNOBELL atstovas Lietuvoje.

UAB "POETICA L"
Konstitucijos pr. 12-218, Vilnius
Įmonės kodas: 300142814
PVM mokėtojo kodas: LT100001871917
A/S Nr. LT847300010091564992
Bankas: AB Swedbank
Banko kodas: 73000


Apie kosmetiką:

ALGOLOGIE - natūrali odos priežiūra iš jūros
ALGOLOGIE - tai tyra ir gryna prancūziška kosmetika iš jūros dumblių, mineralų ir druskų. Naudojant aukšto efektyvumo ingredientus, jų kiekį sumažinus iki minimalaus, išlaikant tik esmines sudėtines dalis, grožis tampa ŠVARUS. Tam, kad būtų galima išlikti kaip įmanoma arčiau gamtos, visi ALGOLOGIE produktai yra kuriami ir gaminami Bretanėje, laukinėje ir žmogaus nepaliestoje aplinkoje. Bretanės jūrinis pasaulis, istorinė dumbliais itin derlinga vieta yra ALGOLOGIE įkvėpimas kurti veiksimgą ir natūtralią kosmetiką. ALGOLOGIE produktuose yra daugiau nei 95% natūralių aktyvių ingredientų. Linijoje galima rasti produktų, įvairiems odos poreikiams patenkinti - jautriai, riebiai, senstančiai odai, taip pat - produktų kūnui. Naujausių jūrinių biotechnologijų dėka ALGOLOGIE gali pasiūlyti itin inovatyvius ANTI-AGE sprendimus.


COSNOBELL - kosmetika, sukurta remiantis Nobelio premija apdovanotais atradimais
COSNOBELL - tai kosmetikos produktai, kurių aktyvūs ingredientai buvo sukurti remiantis moksliniais tyrimais, apdovanotais Nobelio premija. Chromosomų galai (žimoni kaip "telomerai") yra ypač svarbūs odos senėjimo procese. 2009 m. trys Amerikos mokslininkai buvo apdovanoti medicinos Nobelio premija už telomerų struktūros ir jų veikimo mechanizmo, saugančio chromosomas nuo senėjimo, ištyrimą. Vienas iš pagrindinių COSNOBELL kosmetikoje naudojamų ingredientų - TELOMERE PROTECT. Šis ingridientas lėtina sutrumpėjimo procesus chromosomų galuose, tuo pačiu veikdamas senėjimo procesus ląstelės branduolyje. Jo pagalba pratęsiamas ląstelių gyvavimo laikas, pagerėja jų funkcija, pagerėja audinių kokybė, skatinama natūrali odos apsauga ir regeneracija.


PB Serum - kosmeceutikos ateitis
PB Serum – biotechnologijų kompanija, naudojanti bioaktyvius enzimus kaip pagrindinius ingredientus inovatyviuose kosmeceutiniuose produktuose. Tai ypatinga kosmeceutinių produktų linija, fermentų revoliucija profesionalioje veido ir kūno priežiūroje, kosmetikos produktai su farmacijai būdingu efektyvumu. Ispanijos laboratorijose sukurti PB Serum produktai išsiskiria gamybos būdu – liofiliazacija. Tai leidžia išvengti konservantų ir kitų pagalbinių priemonių naudojimo, taigi sumažinama pašalinių reakcijų rizika. Taip pat, tokia gamybos forma garantuoja itin ilgą produktų saugojimo laiką – net 15 metų! PB Serum produktai gali būti naudojami tiek taikant manualines, tiek aparatines kosmetologijos programas, taip pat siūloma linija, naudojimui namuose. Inovatyvūs kosmeceutikos produktai tikslingai veikia audinius ir efektyviai koreguoja problemiškas zonas, padeda spręsti tokias problemas kaip veido odos stangrumo praradimas, aknė, raukšlės, celiulitas ir t.t. Visų produktų efektyvumas yra įrodytas išsamiomis efektyvumo studijomis. PB Serum – tai naujausi mokslo pasiekimai realiems rezultatams